1. Danas je Cvjetnica – Nedjelja Muke Gospodinove. Sv. mise slavimo po  nedjeljnom rasporedu. Na ulazu u crkvu uzeti maslinove grančice za blagoslov. .  
 2. Uskrsnu  ispovijed u ovom idućem tjednu za sve naše vjernike imamo prije podne od ponedjeljka do Velikog četvrtka u našoj kapeli od 10.00 do 12.00 sati, a poslije podne ponedjeljkom i srijedom u crkvi sv. Pavla od 17.00 do 19.00 sati i u našoj kapeli  u utorak od 17.00 do 19.00 sati.
 3. Sutra je Uskrsna Ispovijed za naše mlade  u crkvi sv. Pavla od 17.00 do 19.00 sati. Pozivamo i sve naše krizmanike da sutra s mladima dođu na uskrsnu ispovijed.
 4. Molimo sve naše vjernike da za uskrsnu ispovijed koriste ove navedene termine, jer u Velikom trodnevlju nemamo sv. ispovijedi.
 5.   Molimo sve naše vjernike koji imaju starije i bolesne, koji Uskrsnu ispovijed i Pričest žele primiti u stanu ili u bolnici da nas na vrijeme obavijeste kako bi ih mogli za Uskrsa pohoditi.
 6. Veliko  trodnevlje počima Misom Večere Gospodnje na Veliki četvrtak. Misu Večere Gospodnje slavit ćemo samo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 7. Na Veliki petak križni put nacija počima u St. Michael crkvi u 10.00 sati. Naša župa moli 4. postaju križnog puta. Pozivamo sve naše vjernike na Križni put nacija!
 8.  Na Veliki petak liturgijski obred slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati, u crkvi sv. Gabriela u 18.00 sati i u Pasingu u 19.00 sat. Na Veliki petak za sve odrasle vjernike obavezan je post i nemrs.
 9.  Na Veliku subotu, Vazmeno bdijenje, slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 19.00 sati i u 22.sata, u crkvi sv. Gabriela u 18.00 sati i u Poingu u P. Rupert Mayer crkvi u 19.00 s   
 10. Blagoslov uskrsnog jela bez svete mise imat ćemo na Veliku subotu u crkvi sv. Pavla u 12.00 sati i na Veliku subotu poslije svih sv. misa, kao i na sam dan Uskrsa poslije svih svetih misa.
 11. U nedjelju je svetkovina Uskrsa. Nedjeljni je raspored sv. misa u našoj župi. Samo ćemo svetu misu u nedjelju na Uskrs u 9.00 sati umjesto u crkvi svetog Pavla slaviti u našoj kapeli i u nedjelju na Uskrs je sveta misa u Geretsriedu u 16.30 sati. 
 12. Molimo sve hodočasnike za Lurd da do 15. 04. 2024. uplate određen iznos za hodočašće od 3050. Eura, jer imamo dosta hodočasnika na listi čekanja.
 13. Sve naše vjernike pozivam da dođu i aktivno sudjeluju na liturgijskim obredima Velikog tjedna. Na izlazu iz crkve uzmite novi Uskrsni župski listić, na kojem se nalaze sve važne obavijesti naše župe posebno raspored liturgijskih slavlja kroz Veliki tjedan..
 14. Na izlazu iz crkve uzmite i formular prijave za nadolazeće izbore za Hrvatski sabor, koji će se održati  u Hrvatskom konzulatu 16. i 17. travnja. Prijavnice za glasanje uz osobnu iskaznicu ili putovnicu treba dostaviti putem pošte, e- mailom ili izravno donijeti u Hrvatski konzulat do 04., 04. 2024.
 15. U subotu, 16.03. u Münchenu je preminuo Anto Stažić. Rođen  je 14. 10. 1941. u mjestu Kornica u BiH. Sprovod će bit sutra tj. u ponedjeljak na Waldfriedhof  u Münchenu u 9.00 sati. U četvrtak, 21. 03. u Münchenu je preminuo Viktor Koretić. Rođen je 13. 02. 1942. u Mjestu Bregana. Sprovod će biti u ovom tjednu na gradskom groblju u Samoboru. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom  za pokoj njihovih duša i duša svih vjernih mrtvih.