1. Danas je Četvrta nedjelja kroz crkvenu godinu. Svete mise slavimopo redovitom nedjeljnom rasporedu.
 2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 3. Utorkom i četvrtkom sv. misu slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati.
 4. Subotom Sv. misu slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati.  
 5. U srijedu je sv. Ivan Bosko. Svetu misu slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 6. U petak je Prikazanje Isusovo u hramu – Svijećnica. Svetu misu i blagoslov svijeća slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 7. U subotu je sveti Blaž. Svetu misu i obred grličanja slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati.
 8. U slijedeću nedjelju, 04. 02. 2024. je Peta nedjelja kroz godinu. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati, u Emmeringu u 17.00 sati
 9. U ovom tjednu vjeronauk, i sve druge župske aktivnosti su po redovitom rasporedu.
 10. I danas najavljujemo da ćemo za Stepinčevo imati duhovnu obnovu i to od 08. do 11. veljače, koju će predvoditi fra Goran Azinović uz koncert skupine „Božje Pobjede“ koji će biti u subotu, 10.02. 2024. u crkvi sv. Pavla poslije sv. mise. Središnje slavlje Stepinčeva bit će u nedjelju, 11. veljače u St. Michael crkvi u 12.30 sati. Te nedjelje uz svečanu sv. misu u St Michael crkvi imat ćemo svete mise samo u Crkvi sv. Pavla u 09.00 i u 17.00 sati. U ostalim crkvama te nedjelje neće biti sv. misa. Sav raspored duhovne obnove tiskan je na posebnom listiću kojeg možete uzeti na izlazu iz crkve.  
 11. Naša župa već tradicionalno svake godine sa svim Misijama iz zapadne Europe za blagdan Uzašašća organizira hodočašće u Lurd. Ove godine to će biti od 08. do 12. svibnja. Stoga molimo sve one koji žele ići na ovo hodočašće da se što prije prijave u naš župski ured ili poslije sv. misa radi organizacije hodočašća. Cijena putovanja s punim pansionom u hotelu je 350 EURA.
 12. U utorak, 30. 01. u 19.30 sati  u našoj dvorani je redoviti mjesečni susret Akademskog kruga naše župe. Tema tog susreta je „Đakonat u Katoličkoj Crkvi. Predavanje će održati đakon gosp. Ivica Visković. Pozvani su svi naši vjernici.
 13. U ponedjeljak, 15. 01. 2024. u Zagrebu je preminuo Ivan Trbara. Rođen je 22. 12. 1935. u mjestu Granica u BiH. Sahrana je bila 17. siječnja na mjesnom groblju Dugo Selo. Pomolimo se Bogu Ocu nebeskom za pokoj njegove duše i duša svih vjernih mrtvih.

»I stignu u Kafarnaum. Odmah u subotu uđe on u sinagogu i poče naučavati. Bijahu zaneseni njegovim naukom. Ta učio ih je kao onaj koji ima vlast, a ne kao pismoznanci« (Mk 1,21-22).

Isus nas danas poziva da djelima popratimo ono što riječima naviještamo. To je možda i najvažnija zadaća koju nam Isus ostavlja, jer to je pouka dosljednosti koja nam je svima potrebna. Doista, nemamo pravo na raskorak između riječi i djela, a to je najčešće što nam se događa. Slijedimo stoga Isusov primjer i ostavimo novo i snažno svjedočanstvo Božje prisutnosti po slušanju i naviještanju Božje riječi snagom vlasti koju nam je sam Isus ostavio.