1. Danas je Jedanaesta nedjelja kroz crkvenu godinu. Svete mise slavimo po redovitom rasporedu.
  2. U srijedu u St. Michael crkvi u 16.30 sati  je generalna proba za naše krizmanike. Molimo sve naše krizmanike da dođu u srijedu na generalnu probu.
  3. U petak, 21. 06. 2024. u crkvi sv. Pavla u 16.30 sati je sveta ispovijed za naše krizmanike i njihove kumove i roditelje. Molimo sve naše krizmanike da u petak svi dođu na svetu ispovijed.
  4. U subotu, 22. 06. u St. Michael crkvi u 10.30 sati je slavlje Svete Krizme. Molimo sve krizmanike i kumove da u subotu svi budu u St. Michael crkvi već u 10.00 sati. Sakramenat svete Krizme našim krizmanicima podijelit će mons. Jure Bogdan, ,biskup hrvatske vojske.
  5. U slijedeću nedjelju, 23. 06. 2024. je Dvanaesta nedjelja kroz crkvenu godinu. Sv. mise slavimo po nedjeljnom rasporedu osim u Pasingu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12.30 sati, u Poingu P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati, u Emmeringu u 17.00 sati.  U slijedeću nedjelju u Pasingu u 11.30 sati nemamo svete mise jer Njemci imaju izravan televizijski prijenos svoje svete mise.
  6. Kroz ovaj idući tjedan za svu školsku djecu nemamo vjeronauka jer je u slijedeću subotu slavlje svete krizme, ostale župske aktivnosti su po redovitom rasporedu.
  7. Tradicionalno hodočašće svih hrvatskih Misija iz Bavarske u marijansko svetište u Altöting ove godine je u nedjelju, 30. 06. 2024. Molimo sve naše vjernike, koji žele ići s autobusom iz naše župe, da se najkasnije do slijedeće nedjelje prijave. Prijave primamo poslije sv. misa ili izravno tel. u naš župski ured. Cijena putovanja je 40.00 EUR-a. Misno slavle u Altötingu u 11.00 sati predvodit će mons. Tomo Vukšić, vrhbosanski nadbiskup.
  8. Naša župa i ove godine 5. i 6. 07. 2024. organizira hodočašće u Padovu grad sv. Ante i sv. Leopolda. Popunjena su oba autobusa. Molimo sve hodočasnike, koji su se prijavili na ovo hodočašće, da najkasnije do 01. 07.  uplate određen iznos od 140 Eura za hodočašće.  
  9. U nedjelju, 09. 06. 2024. u Münchenu je preminuo Mato Pavić. Rođen je 20. 02. 1941. Sahrana će biti sutra tj. u ponedjeljak, 17. lipnja u 10.00 sati na mjesnom groblju am Altern Friedhof in Ismaning. Pomolimo se Bogu Ocu nebeskom za pokoj njegove duše i duša svih vjernih mrtvih.
  10. Na izlazu iz crkve ako prošle nedjelje niste uzeli naš novi župski listić uzmite ga danas je se na njemu nalaze sve važne obavijesti naše župe.

Kraljevstva Božjega iz prispodobe današnjeg evanđelja je kao sjeme koje je bačenu u zemlju ili pak gorušičino zrno koje je maleno i neprimjetno, ali iz njega niče potom veliko stablo (Mk 4, 26-34).

Isus je imao potrebu istaknuti ovu tihu prisutnost kraljevstva Božjega vjerojatno radi toga što nitko nije zamišljao dolazak kraljevstva Božjega na takav način. Očito su očekivali da Bog očituje svoje silu i moć, da napravi snažni zahvat u povijest i među ljude, te da tako ljudima na neki način nametne svoje kraljevstvo. No očito su se mnogo prevarili, jer Isus nas poučava da ovo kraljevstvo dolazi kao jedna vrlo posebna moć, a to je moć koju u sebi ima zrno koje nosi mogućnosti budućega ploda.