1. Danas je svetkovina Svete Nazaretske Obitelji ujedno je i Stara godina. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu.  
 2. Sutra je Nova godina – Sv. Marija Bogorodica. Svete mise sutra na Novu godinu slavimo u St. Paul crkvi u 9.00 i 17.00 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel crkvi u 12.00 sati i u St. Michael crkvi u 12.30 sati.   
 3.  U subotu je svetkovina Bogojavljenja – Sveta Tri Kralja svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje, samo nemamo dječju sv. misu u 10.30 u našoj kapeli i u Emmeringu u 17.00 sati.
 4. Na sveta Tri kralja na svim svetim misama imat ćemo blagoslov vode i soli. Molimo sve naše vjernike da sa sobom na svetu misu ponesu vodu i sol za blagoslov!
 5. U slijedeću nedjelju, 07. 01. 2024. je svetkovina Krštenja Gospodinova. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati, u Emmeringu u 17.00 sati
 6. U nedjelju  na svetkovinu Krštenja Gospodinova na svim svetim misama imat ćemo zajednički blagoslov naših obitelji.  
 7. U ovom idućem tjednu nemamo vjeronauk, ni probe pjevanja i folklora, jer su djeci Božićne ferije.  S vjeronaukom i svim drugim župskim aktivnostima nastavit ćemo, 08. 01. 2024. tj. odmah poslije Božićnih blagdana.
 8. Već danas najavljujemo da ćemo za Stepinčevo imati duhovna obnova od 08. do 11. veljače, koju će predvoditi fra Goran Azinović uz koncert skupine „Božje Pobjede“ u subotu, 10.02. 2024. u crkvi sv. Pavla. Središnje slavlje bit će u nedjelju, 11. veljače u St. Michael crkvi u 12.30 sati.
 9. Naša župa već tradicionalno svake godine sa svim Misijama iz zapadne Europe za blagdan Uzašašća organizira hodočašće u Lurd. Ove godine to će biti od 08. do 12. svibnja. Stoga molimo sve one koji žele ići na ovo hodočašće da se što prije prijave u naš župski ured radi organizacije hodočašća. Cijena putovanja s punim pansionom u Hotelu je 350 EURA.
 10. Statistika naše župe za 2023. godinu: Krštenja 180 uz još 30 otpusnica za djecu koja su rođena u Münchenu, a krštena su u rodnim župama svojih roditelja, Prvopričesnika 164, Krizmanika 215, Vjenčanja u našoj župi imali smo 9 parova, a na zaručničkom tečaju je sudjelovalo 158 parova. Umrlih smo imali 49, a  ponovno vraćenih u Crkvu 27 odraslih vjernika. Ispisanih iz crkve nemamo statistiku za naše vjernike od nadbiskupije.
 11. Za potrebe najsiromašnijih u ovogodišnjoj Božićnoj milostinja Adveniat sakupljeno je  14.448,27 EUR-a. Za vaš Božićni milodar u ime najpotrebnijih od srca vam zahvaljujemo
 12.  Na izlazu iz crkve možete uzeti jedno-lisni ili dvanaest-lisni katolički kalendar za iduću godinu i prijavnicu za blagoslov kuća koju ćete popunjenu predati svećeniku ili u naš župski ured. Zajednički blagoslov naših obitelji imat ćemo na svim svetim misama na svetkovinu Krštenja Gospodinova u slijedeću nedjelju, 07. 01. 2024. godine.

Današnja čitanja Božje riječi stavljaju nam pred oči stvarnost Svete Nazaretske obitelji Isusa, Marije i Josipa, koja je model i uzor svake vjerničke obitelji. Bog je oblikovao ovu obitelj dajući joj svoga Sina kao životno središte, no isto tako prema toj obiteljskoj stvarnosti su i Marija i Josip imali svoju odgovornost. A ta ljudska odgovornost trebala je biti sukladna primljenom Božjem daru, to jest daru Sina Božjega!