1. Danas je Treća nedjelja došašća. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu. Danas pola sata prije sv. Mise u Poingu i Emmeringu je Božićna ispovijed.
 2. Odobrenjem  naše nadbiskupije München Freising današnja naša milostinja koju skupljamo za vrijeme sv. misa  namjenjena je za potrebe naše župe za kupnju novog Kombija, koji nam je neophodno potreban u radu naše župe. Za vaš današnji milodar i svaku žrtvu koju ugrađujete na dobrobit naše župe od srca vam zahvaljujemo.
 3. Kroz cijelo vrijeme došašća, osim nedjeljom, sv. mise Zornice slavimo u našoj kapeli Bl. Alojzija Stepinca u 6.00 sati ujutro.
 4. Kroz ovaj idući tjedan u ponedjeljak i srijedu večernje sv. mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati, a u utorak, četvrtak i petak večernje sv. mise u ovom tjednu slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati
 5. Subotom sv. mise slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i samo u slijedeću suboti umjesto u crkvi sv. Pavla sveta misa će biti u našoj kapeli u 18.00 sati jer Njemci imaju svoje slavlje.
 6. U nedjelju, 24. 12. 2023. je Četvrta  nedjelja došašća, ujedno je i badnjak. Dnevne svete mise u nedjelju slavimo u St. Paul crkvi u 9.00 sati, u Poingu u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati, u St. Gabriel crkvi u 12.00 sati i u St. Michael crkvi u 12.30 sati.
 7. U nedjelju na Badnju večer svete mise slavimo po slijedećem rasporedu: u Poingu u P. Rupert Mayer crkvi u 18.00 sati, u St. Gabriel crkvi u 20.00 sati, u St. Paul crkvi u 20.00 sati i u St. Paul crkvi u 24.00 sata.
 8. Na svetkovinu Božića svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje.
 9. Na Božić je još i sv. Misa u Geretsriedu u 16.30sati.
 10.  Kroz ovaj idući tjedan, za sve naše vjernike imamo  Božićnu ispovijed po slijedećem rasporedu:  svaki dan prije podne u našoj kapeli od 10.00 do 12.00 sati, a poslije podne u pnedjeljak i srijedu u crkvi sv. Pavla od 17.00 do 19.00 sati  i poslije podne u utorak, četvrtak, petak i subotu  ispovijed će biti našoj kapeli od 17.00 do 19.00 sati. Za vrijeme Božićne ispovijedi i prije podne u našoj kapeli u 11.30 sati slavit ćemo i sv. misu, kako bi se svi koji se ispovjede mogli odmah i pričestiti.
 11. Božićnu ispovijed za sve naše mlade imat ćemo u srijedu, 20.12. 2023 u crkvi sv. Pavla od 17.00 do 19.00 sati. Školska djeca koja nisu jučer došla na Božićnu ispovijed mogu doći također u srijedu na Božićnu ispovijed u crkvu sv. Pavla.
 12. Molimo sve naše vjernike da iskoriste ovo vrijeme za Božićnu ispovijed, jer na Badnjak i sam dan Božića nema mogućnosti za svetu ispovijed.
 13. Molimo sve naše vjernike koji imaju bolesnih i starijih, koji žele primiti Božićnu ispovijed u stanu ili u bolnici, da nas na vrijeme obavijeste kako bi ih mogli prije Božića pohoditi.
 14. U ovom idućem tjednu nema vjeronauka za svu školsku djecu,  jer je Božićna ispovijed. S vjeronaukom ćemo ponovno krenuti poslije Božićnih ferija tj. u ponedjeljak, 08. 01. 2024.
 15.  Na izlazu iz crkve možete uzeti novi Božićni župski listić i jedno-lisni ili dvanaest-lisni katolički kalendar za iduću godinu.
 16. Preminula je Kata Vorgić. Rođena je 15. 11. 1947. u Domaljevcu. Sahranjena je u subotu, 16. 12. 2023.na mjesnom groblju u Domaljevcu. Dana 20.11. u Münchenu je preminuo Siladji Deže. Rođen je 02.09.1950. u Pančevu. Sahrana će biti u utorak 19.12.  na Weatfriedhof u 11.15.sati.Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duša i duša svih vjernih mrtvih.

Treća nedjelja došašća – nedjelja Radosti!

U Izaijinoj knjizi čitamo: „Duh Gospodnji na meni je, jer me Gospodin pomaza, posla me da radosnu vijest donesem ubogima, da iscijelim srca slomljena; da zarobljenima navijestim slobodu i oslobođenje sužnjevima; da navijestim godinu milosti Gospodnje.“