• Danas je Sedma Uskrsna nedjelja. Sv. mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu.
 • Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu Misu slavimo  u crkvi sv. Pavla u 18.30
 • Utorkom sv. misu slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati
 • Utorkom poslije svete mise molimo pobožnost 13 utoraka  na čast sv. Ante Padovanskog.
 • Subotom svete mise slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati.
 • Kroz cijeli mjesec svibanj pola sata prije naše svete mise moli se Gospina krunica te je mogućnost i za svetu ispovijed.
 • U slijedeću nedjelju je svetkovina Duhova . Pedesetnica. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati i u Emeringu u 17.00 sati.
 • Nakon slavlja Prve svete Pričesti  i Krizme pred nama je proslava 75. obljetnice naše Župe. Taj veliki jubilej proslavit ćemo svečanom akademijom i koncertom u Herkulessaal der Residenz (Residenzstr.1; 8033 München u subotu,  17. 06. 2023. s početkom u 18.00 sati. (Nastupa Klapa Sv. Juraj i orkestar Hrvatske ratne mornarice iz Splita). 
 • Ulaznice za akademiju i koncert u Herkulessaal  mogu se već u ovom tjednu kupiti po promotivnoj cijeni od 15.EUR-a. preko aplikacije: https://www.muenchenticket.de/tickets/ ili izravno na prodajnim mjestima  – vorverkaufsstellen muenchenticket.de
 • Proslavu 75. obljetnice naše župe zaključit ćemo svečanom sv. misom u nedjelju, 18. 06. 2023. u St. Michael crkvi s počekom u 12. 30 sati, koju  će predsloviti  kardinal Josip Bozanić.  
 • Za 75. obljetnicu naše župe pripremat ćemo se u duhovnoj obnovi kroz Trodnevnicu na čast sv. Ante Padovanskog od 10. do 13. 06. 2023.u crkvi sv. Pavla, koju će predvoditi P. Ike Mandurić.
 • Pozivamo sve naše vjernike na duhovnu obnovu kako bi se što bolje pripremili za proslavu velikog jubileja naše župe.
 • Pozivamo i sve naše sponzore da nam novčanim prilogom iziđu u susret i pomognu u organizaciji ovog velikog jubileja. Svoj prilog mogu uplatiti na Spende konoto naše župe koji glasi:  

DE94 7509 0300 0002 0202 03    BIC: GENODEF1M05 s naznakom: Für 75. Jubiläum KKG München.

Za svaki iznos iznad 100€ može se dobiti Spendebescheinigung od naše župe.

…..Nakon što je Isus otišao Ocu i mi smo u takvom svijetu i u njemu ostajemo. Neka stoga i nas, njegove učenike ovoga doba, krijepi njegova molitva i osnaži ljubav da možemo nastaviti njegovo poslanje u svijetu. Trudimo se biti dostojni poziva koji nam je uputio i molitve koju je Ocu za nas upravio. Čuvajmo njegovu riječ i sačuvajmo sve što smo primili od njega, Božjeg Sina kojega je Otac poslao da izvrši poslanje u svijetu. Sada je na nama da vršimo to isto poslanje, pa molimo snagu i jasnoću da to možemo činiti, kako bismo na zemlji proslavili Presveto Trojstvo svojim životom, te potom zavrijedili biti proslavljeni u nebesima njegovom slavom po sve vijeke vjekova. Amen!