• Danas je Treća uskrsna nedjelja. Nedjeljni je raspored sv. misa u našoj župi.  
 • Ponedjeljkom, srijedom i petkom sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 • Utorkom i četvrtkom sv. misu slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati.
 • Pobožnost na čast 13 utoraka sv. Anti Padovanskom, molimo svakog utorka u našoj kapeli odmah poslije sv. Mise.
 • Subotom sv. misu slavimo u Geretsriedu u 16.30 i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati. 
 •  U nedjelju, 30. 04. 2023. je Četvrta uskrsna nedjelja – Dobri Pastir . Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati i u Emeringu u 17.00 sati
 • Danas u crkvi sv. Pavla na svetoj misi u 17.00 sati bit će primanje i obećanja naših Framaša.. Gosti na svetoj Misi su Framaši iz HKM Stuttgart – Centar.
 • U organizaciji hrvatske dopunske škole danas u našoj kapeli u 14.00 sati održat će se kazališna predstava „Pale sam na svijetu“ u izvedbi kazališta Scena iz Gorice – Zagreb. Ulaz je za sve slobodan.
 • U utorak, 25.04.2023. u 19,30 sati u hrvatskom domu akademski krug naše župe ima svoj redoviti mjesečni susret. Tema večeri je  „Povijest kalendara“ Gost večeri i predavač je profesor matematike i fizike gosp. Željko Ćavar.
 • U slijedeću subotu poslije svete mise u crkvi sv. Pavla je redovita mjesečna kateheza i klanjanje za naše mlade. Pozivamo sve naše mlade na ovaj molitveni susret.
 • U ovom idućem tjednu vjeronauk, probe pjevanja, folklora i drugih župskih aktivnosti su po redovitom rasporedu.
 • U drugi ponedjeljak, 01. svibnja 2023. u Freisingu je susret ministranata svih hrvatskih Misija iz Bavarske. Pozivamo stoga sve naše ministrante da u slijedeći  utorak dođu u naš Hrvatski dom u 17.00 sati na dogovor za ovaj njihov susret.
 • Pred nama je u našoj župi slavlje Prve sv. Pričesti i Krizme. Prva sveta Pričest je 06. svibnja u St. Michael crkvi u 10.30 sati, a krizma 13. svibnja u St. Michael crkvi u 10.30 sati. Generalna proba za Prvopričesnike biti će u slijedeću Nedjelju  u St. Michael crkvi odmah poslije naše sv. Mise koja počima u 12.30 sati. Bilo bi lijepo da u nedjelju svi prvopričesnici s roditeljima budu i na sv. Misi u St. Michael crkvi, a Prva sv. ispovijed za sve Prvopričesnike biti će u petak, 05. svibnja u našoj kapeli u 17. 00 sati. Svi Prvopričesnici moraju biti i na generalnoj probi i na Prvoj sv. Ispovijedi.   
 • U slijedeću subotu, 29. 04. 2023. u Zenith die Kulturhalle, Lilienthalallee 29 s početkom u 20.30 sati održat će se zabavni koncert – nastupaju hrvatske zabavne zvijezde Điboni, Badrić i Grašo.