• Danas je svetkovina Bogojavljenja – Sv. Tri Kralja. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje. Na sveta tri kralja na svim svetim misama imat ćemo blagoslov vode i soli te blagoslov naših obitelji. (ponijeti naljepnice i kalendariće za blagoslov!)  
  • Subotom Sv. misu slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati. 
  • U nedjelju, 08. 01. 2023. je Krštenje Gospodinovo. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati i u Emeringu u 17.00 sati.
  • Od  idućeg ponedjeljka počimamo s vjeronaukom i probom pjevanja  te svim župskim aktivnostima, jer u ponedjeljak nakon Božićnih ferija počima i školska nastava.
  • Odmah po Božiću započeli smo s blagoslovom naših obitelji i stanova. Molimo sve naše vjernike koji žele da im svećenik dođe za blagoslov stana i obitelji da poslije sv. mise uzmu prijavnice za blagoslov te je s točnim datostima ispune i predaju svećeniku. Jasno je da je nama nemoguće obići sve stanove i naše obitelji stoga ćemo na Sveta tri Kralja u petak poslije svih svetih misa imati  blagoslov za sve naše vjernike.
  • Naša župa, nakon dvije godine pauze, u ovoj godini organizira hodočašće u Lurd. Polazak je u srijedu, 17. 05. 2023. u 17.30 sati s Theresienwiese – Bavariaring 3;  a povratak je u nedjelju, 21. 05. 2023. oko 12.00 sati. Molimo sve hodočasnike koji žele ići na hodočašće u Lurd da nam najkasnije do 15. travnja 2023. dostave prijavnicu s uplatom od 295. EUR-a. Prijavnice možete uzeti poslije sv. mise ili u našem župskom uredu.    
  •  Na izlazu iz crkve možete uzeti jedno-lisni ili dvanaest-lisni katolički kalendar za ovu godinu.