• Danas je 27. nedjelja kroz crkvenu godinu  – Nedjelja zahvalnosti za zrele plodove žetve – Erntedankfest. Svete mise slavimo po redovitom  nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati i u Emeringu u 17.00 sati.
 • Ponedjeljkom, srijedom i petkom sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 • Sutra u crkvi sv. Pavla poslije sv. Mise imat ćemo Obred preminuća Sv. Franje Asiškoga. Pozivamo sve naše Framaše i članove OFS-a na svetu misu i obred preminuća. 
 • Utorkom i četvrtkom sv. misu slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati.
 • U utorak je blagdan sv. Franje Asiškoga – utemeljitelja franjevačkog reda. Sv. misu slavit ćemo u našoj kapeli u 18.30 sati.
 • U petak je spomendan Gospe od Krunice.  Sv. misu slavit ćemo u crkvi sv. Pavla  u 18.30 sati. Pozivamo sve naše vjernike da kroz cijeli Gospin mjesec listopad pola sata prije sv. mise molimo Gospinu Krunicu. U petak je i Prvi petak u mjesecu. Za sve koji vrše pobožnost Prvih petaka u mjesecu mogućnost za svetu ispovijed biti će prije sv. mise u crkvi sv. Pavla od 18.00 sati.
 • Subotom Sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati, a samo u slijedeću subotu  u Geretsriedu je naša sv. Misa u 18.00 sati, jer Njemci u crkvi u 16.30 imaju svoje liturgijsko slavlje. 
 • U nedjelju je 28. nedjelja kroz crkvenu godinu. Svete mise slavimo po nedjeljnom rasporedu i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, dječju sv. misu u našoj kapeli u 10.30 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Michael u 12. 30 sati, u Poingu  u P. Rupert Mayer crkvi u 9.00 sati i u Emeringu u 17.00 sati.
 • S vjeronaukom za svu školsku djecu i mlade počimamo u slijedeću subotu, 08. 10. 2022. sa svetom misom i zazivom Duha Svetoga u našoj kapeli s početkom u 10.30 sati. Pozivamo svu školsku djecu da u subotu dođu na svetu misu, jer će poslije svete mise dobiti upisnice za vjeronauk i sav raspored vjeronauka.
 • Svakog prvog četvrtka u mjesecu je susret čitača naše župe. Stoga u četvrtak pozivamo sve aktivne čitače, kao i sve one koji žele čitati na našim sv. misama da dođu u četvrtak na susret u našu kapelu poslije euharistijskog klanjanja u 20.00 sati.
 • Svakog prvog utorka u mjesecu je susret ministranata naše župe. Stoga u utorak pozivamo sve aktivne ministrante, kao i su djecu od trećeg razreda, koji žele ministrirati na našim sv. misama da dođu u utorak na ministrantski susret u našu kapelu prije sv. mise u 17.00 sati.
 • Na izlazu iz crkve uzmite naš novi župski listić na kojem se nalaze sve važne obavijesti naše župe, koje možete čitati i na internet stranici naše župe.