1. Danas je prva korizmena nedjelja. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje.  
 2. Utorkom kroz cijelo vrijeme korizme put križa i sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 16.00 sati.. 
 3. Kroz sve korizmene petke put križa i sv. mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati i u crkvi sv. Gabriela u 19.30 sati.  
 4. Subotom sv. mise slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 s.
 5. U slijedeći petak i subotu u crkvi sv. Pavla u 19.30 sati održat će se zaručnički tečaj. Molimo sve zaručnike koji u ovoj godini žele skolopiti sakramenat Sv. žrnidbe da dođu na ovaj tečaj.
 6. U nedjelju je treća korizmena nedjelja. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu, osim što će sveta Misa u nedjelju u crkvi v. Pavla, radi izbora za župsko vijeće, umjesto u 12.30 sati biti u 13.30 sati,. 
 7. U ovom idućem tjednu vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike je po redovitomrasporedu.   
 8. U našoj Nadbiskupiji München Freising u slijedeću subotu i nedjelju održat će se „Izbori za župska vijeća.“ Izbori za naše župsko vijeće održat će se također u slijedeću subotu i nedjelju u crkvama poslije svih naših svetih misa.Svi vjernici koji su navršili 14 godina mogu glasati. Stoga pozivamo sve naše vjernike da iziđu na ove izbore. Na glasačkom listiću od 29 naših kandidata bira se maksimum dvanaest kandidata. Ako na listiću bude zaokruženo više od 12 kandidata listić se proglašava nevažećim. Molimo sve naše vjernike da za glasanje   sa sobom ponesu jedan od važećih svojih osobnih dokumenata. Svim kandidatima u ime naše župe od srca se zahvaljujemo.
 9. Sutra u hrvatskom domu u 20.00 sati radi organizacije izbora za župsko vijeće održat će se sastanak aktualinih vjećnika sa svim kandidatima za župsko vijeće.  
 10. Prošle nedjelje poslije sv. misa i u ovom cijelom prošlom tjednu preko Spende konta naše župe za ratom pogođenu Ukrajinu prikipili smo iznos od 18.289 EUR-a. Sav iznos će u supotpisu naše Nadbiskupije biti upućen na otvoren račun Ukrainskom Caritasu s naznakom „Za žrtve rata u Ukrajini“  Za svaku vašu pomoć u ime svih nastradalih u ovom stravičnom ratu od srca vam zahvaljujemo. Spende konto naše žeupe je i dalje otvoren na našem portalu, koji glasi: www. hkz-muenchen.de. Kroz cijelo vrijeme korizme neumorno molimo i postimo za mir u Ukrajini i u cijelom svijetu!
 11. U utorak na srijedu će u našoj kapeli prenoćiti 100 izbjeglica iz Ukrajine. Nakon porenoićišta oni bi trebali biti prevezeni u Portugal. Stoga pozivamo sve naše vjernike da sutra u naš Hrvatski dom od 10.00 do 12.00 ili od 14.00 do 17.00 sati doniraju i dovezu dugotrajne životne namirnice i higjenske potrebštine.
 12. Također molimo sve naše vjernike, koji mogu sutra doći u to najavljeno vrijeme za ispomoć i organizaciju prijema samih izbjeglica da nam se poslije  mise prijave.