1. Danas je prva korizmena nedjelja. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje.  
 2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati. Pola sata prije svete mise je mogućnost za sv. ispovijed.
 3. Utorkom kroz cijelo vrijeme korizme put križa i sv. misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 16.00 sati.
 4. Srijedom poslije svete mise je sat klanjanja pred Presvetim Oltarskim Sakramentom
 5. Kroz sve korizmene petke put križa i sv. mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati i u crkvi sv. Gabriela u 19.30 sati.  
 6. Subotom sv. mise slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 s.
 7. Subotom u Geretsriedu poslije svete mise je vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike.
 8. U nedjelju je druga korizmena nedjelja. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu. 
 9. U ovom idućem tjednu vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike je po redovitomrasporedu.   
 10. Na izlazu iz crkve, ako prošle nedjelje niste uzeli, uzmite naš župski listić na kojem se nalaze imena svih kandidata za župsko vijeće. Izbori za župsko vijeće održat će se 19. i 20. ožujka ove godine u crkvama poslije svih naših svetih misa. Svim kandidatima u ime naše župe od srca se zahvaljujemo.
 11. Dragi vjernici dok još uvijek liječimo i zacjeljujemo bolne rane sjećajući se Domovinskog rata, radi ratnih strahota napaćenog Ukrainskog naroda naša Župa je  pokrenula humanitarnu akciju, otvaranjem Spendekonta, za prikupljanje novčanih sredstava, kojima ćemo poduprijeti suradnja s Caritasom ratom pogođene Ukrajine. Spendekonto naše župe oglašen je na portalu naše župe, koji glasi: www. hkz-muenchen.de.   
 12. Na tu istu nakanu danas na svim svetim misama na izlazu iz crkve skupljamo milodare za ratom pogođenu Ukrajinu. Za svaku vašu  pomoć u ime ratom svih pogođenih unaprijed vam od srca zahvaljujemo. Pozivamo vas da, uz novčanu pomoć, kroz cijelo vrijeme korizme molimo i postimo za mir u Ukrajini i u cijelom svijetu!
 13. U srijedu, 23. 02. 2022. u Münchenu je preminula Ružica Poljak r. Batarilo. Rođena je 1953. u Novom Šeheru. Sahranjena je u petak, 04.03,2022. Na mjesnom groblju u Novom Šeheru. U subotu, 26. 02. 2022. u Münchenu je preminula Spomenka Petonjić. Rođena je 22.06.1950. u Sarajevu. Sahrana će biti u utorak, 08. 03. 2022. Na Westfriedhof u Münchenu. U ponedjeljak, 28. 02. 2022. u Gilching-u je preminuo Ivan Matić. Rođen je 19. 01. 1994. u Berlinu. Sahranjen  je u prošli petak na mjesnom groblju Rašeljke. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duše i duša svih vjernih mrtvih.