1. Danas je sedma nedjelja kroz crkvenu godinu. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje.  
  2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati. Pola sata prije svete mise je mogućnost za sv. ispovijed.
  3. Srijedom poslije svete mise je sat klanjanja pred Pesvetim Oltarskim  sakramentom.
  4. Subotom sv. misu slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 s.
  5. Subotom u Geretsriedu poslije svete mise je vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike.
  6. U subotu poslije svte mise u crkvi sv. Pavla je duhovni nagovor i klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom za naše mlade.
  7. U nedjelju je osma nedjelja kroz crkvenu godinu. Svete mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu. 
  8. U ovom idućem tjednu vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike je po redovitom rasporedu i to: Prvopričesnici imaju vjeronauk ponedjeljkom, srijedom i petkom u 16.00 sati i subotom u 11.00 sati u crkvi svetog Pavla, a krizmanici imaju vjeronauk ponedjeljkom, srijedom i petkom u 17.00 sati i subotom u 10.00 sati u crkvi svetog Pavla. Sa svim drugim aktivnostima u našoj župi započet ćemo kad nam prilike za to dopuste! 
  9. Za našu župu zatvorena je lista kandidata za župsko vijeće. Izbori za župsko vijeće održat će se 19. i 20. ožujka ove godine u crkvama poslije svih naših svetih misa. Kroz ovaj idući tjedan „Lista kandidata“ biti će objavljena na portalu naše župe. Svim prijavljenim kandidatima u ime naše župe od srca se zahvaljujemo.
  10. Na izlazu iz crkve možete uzeti jednolisni ili davanaestlisni katolički kalendar za ovu godinu.(Ponijeti kalendare u crkve!)
  11. U petak, 04.02. 2022. u Münchenu je preminuo Božo Romić. Rođen je 02. 01. 1951. u Rakitnom. Sprovod je bio naknadno 10.veljače u Požegi. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njegove duše i duša svih vjernih mrtvih.