1. Danas je Druga nedjelja po Božiću. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje.  
  2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati. Pola sata prije svete mise je mogućnost za sv. ispovijed.
  3. Utorkom  je sveta misa  u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati na njem. jeziku.
  4. U četvrtak su Sveta Tri Kralja – Bogojavljenje. Svete mise na Tri Kralja slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje. U četvrtak na Sveta Tri Kralja poslije svetih misa biti će blagoslov vode i soli te kao i prošle godine, radi mjera predostrožćnosti i blagoslov obitelji – ponijeti vodu i sol od kuće.    
  5. Subotom sv. misu slavimo u Geretsriedu u 16.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati.
  6. U nedjelju je Krštenje Gospodinovo. Svete mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje. i to u dvije Mogućnosti: Tri svete mise slavimo  po 3G Regel – odredbama i to: u crkvi Maria Schutz u Pasingu u 11.30 sati; u st. Gabriel crkvi u 12.00 sati i u St. Michael crkvi u 12.30 sati. Samo za ove tri svete Mise na ulazu u crkve treba pripremiti osobnu iskaznicu i covid potvrdu o cjepljenju ili preboljenju corone ili negativan test koji ne smije biti stariji od 48 sati. Po toj 3G odredbi u crkvama može biti neogroničen broj vjernika, uz to svi nazočni u crkvi za cijelo vrijeme svete mise trebaju bit s FFP2 maskama. Sve ostale svete mise u iduću nedjelju slavimo kao i kroz cijelo vrijeme pandemije po nedjeljnom rasporedu uz ograničen broj vjernika i propisanu distancu s FFP2 maskama i to: u crkvi sv. Pavla u 9.00, 12.30, 15.30 i u 17.00 sati. u crkvi Maria Schutz u Pasingu  u 13.00 sati; u st. Gabriel crkvi u 13.30 sati i u Poingu u crkvi st. Michael u 10.30 i u P. Rupert Mayer u 12.15.sati.        .   
  7. U nadbiskupiji München Freising u nedjelju, 20. 03. 2022. u svim župama održat će se izbori za novo župsko vijeće Stoga, molimo sve one koji bi se željeli kandidirati u župsko vijeće naše Župe da se prijave i dođu u naš župski ured najkasnije do 15.01.2021. gdje će dobiti prijavnicu i sve potrebne informacije o nadolazećim izborima. 
  8. Duhovna statistika naše župe kroz prošlu 2021. godinu glasi:  krštenih smo imali  197 djece i to 100 djevojčice i 97 dječaka i tri odrasle osobe; prvopričesnika 167; krizmanika 219; a u pripremi na seminaru za brak u tri turnusa kroz 2021. godinu imali smo 109 parova od tog broja 12 parova vjenčano je u  kod nas u Mümchenu, a svi ostali bračni parovi vjenčali su se u Hrvatskoj, ili Bosni i Hercegovini;  umrlih je 45 iz naše župe. U Münchenu su sahranjena 24 pokojnika, a 21 pokojnik sahranjen je u našoj Domovini; povrataka u crkvu imali smo 5; a o istupima iz crkve od prošle godine od biskupije još nismo dobili statistiku.
  9. Na izlazu iz crkve možete uzeti jednolisni ili davanaestlisni katolički kalendar za iduću godinu. (Ponijeti kalendare u crkve!)
  10. U četvrtak, 16. 12. 2021 u Münchenu je preminuo Stipo Miloš. Rođen je 21.07.1948. u Bugojnu – Kandija. Sahranjen je u četvrtak, 23. 12. 2021. u Rijeci na groblju Drnava. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njegove duše i duša svih vjernih mrtvih.