1. Danas je 17. nedjelja kroz godinu. Sv. mise slavimo po redovitom nedjeljnom rasporedu. 
  2. Sutra je sveti Joakim i Ana roditelji BD Marije svetu misu slavit ćemo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
  3. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati, pola sata prije svete mise je mugućnost za sveti ispovijed.
  4. Utorkom i četvrtkom je sveta misa u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati na njem. jeziku
  5. Subotom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati. 
  6. U nedjelju je 18. nedjelja kroz crkvenu godinu, započimamo s letnim rasporedom sv. misa  u našoj župii to: u crkvi sv Pavla u 9.00 i u 17.00 sati, u Pasingu u 11.30 sati, u St. Gabriel u 12.00 sati i u St. Michael u 12.30 sati. Ovaj ljetni raspored svetih misa u našoj župi ostaje sve do nedjelje, 05. rujna 2021. tj. do završetka školskih ljetnih ferija.
  7. Za vrijeme ljetnih ferija nemamo svete mise u Poingu i u Geretsriedu.
  8. U nedjelju, 12. rujna 2021. nadamo se da ćemo moći započeti sa svim redovitim liturgijskim slavljima i ostalim  aktivnostima u našoj župi.  
  9. Jučer smo svečano proslavili slavlje svete krizme u našoj župi, koje smo ove godine slavili u četiri skupine. Sakrramenat sv. krizme primilo je 215. naših mladića i djevojaka. Zahvalni smo Bogu na tom milosnom daru za našu župu. Molimo sve naše krizmanike da u subotu od 10.00 do 12.00 sati duđu u našu kapelu podići svoje DVD snimak sa slavlja svete krizme. 
  10. Na izlazu iz crkve uzmite naš novi župski listić na kojem se nalazi sav ljetni raspored liturgijskih slavlja, kao i sve važne obavijesti naše župe.
  11. Svima vama, koji u ovom tjednu putujete na ljetni odmor želimo vam sretan put te ugodan i blagoslovljen ljetni odmor.