1. Danas je četvrta Uskrsna nedjelja – Nedjelja  Dobrog Pastira, ujedno je danas i sveti Marko Evanđelist. Sv. mise slavimo po redovitom  nedjeljnom rasporedu.  
 2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svete mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati   
 3. Svakog utorka molimo pobožnos 13 utoraka na čast sv. Anti Padovanskom i slavimo svetu misu u crkvi sv. Pavla s početkom u 16.30 sati, jer je sv. misa na Njemačkom jeziku u 18.30 sati.
 4. Četvrtkom je sveta misa u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati na Njemačkom jeziku.  
 5. Subotom svete mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati i od slijedeće subote u Geretsriedu u 16.00 sati. 
 6. Od ponedjeljka do subote, osim četvrtkom, pola sata prije naše svete mise u crkvi svetog Pavla je mogućnost za svetu ispovijed.
 7. U nedjelju je peta Uskrsna nedjelja. Sv. mise slavimo po redovitom  nedjeljnom rasporedu.  
 8. S obzirom na nove izvanredne okolnosti pandemije COVID-a 19 za sve naše prvopričesnike i krizmanike vjeronauk  održavamo po određenim epidemiološkim propisima svakog petka i subote u crkvi sv. Pavla po slijedećem rasporedu:  
 9. Prva i druga skupina prvopričesnika petkom u crkvi sv. Pavla u 15.30 sati; Treća i četvrta skupina prvopričesnika u crkvi sv. Pavla subotom u 10.00 sati. 
 10. Prva i druga skupina krizmanika petkom u crkvi sv. Pavla u 16.45 sati. Treća i četvrta skupina krizmanika subotom u Crkvi sv. Pavla u 11.30 sati. 
 11. Ako kroz ova dva iduća mjeseca bude redovito vjeronauk. Slavlje Prve svete Pričesti i Krizme imati ćemo prije ljetnih ferija i ove godine u četiri skupine. Sav raspored vjeronauka i datumi slavlja Prve svete Pričesti i Krizme u našoj župi po skupinama objavljen je na portalu naše župe. 
 12. Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera predostrožnosti, posebno pripazite da se poslije sv. mise vani zajedno ne zadržavate, jer time štitimo svoje zdravlje i zdravlje drugih od ove duge i neugodne epidemije.
 13. Današnja milostinja nedjelje Dobrog Pastira, koju skupljamo na izlazu iz crkve, namjenjena je za odgojne zavode naše Provincije, tj. za potrebe našeg franjevačkog sjemeništa i bogoslovije. Za vaš današnji milodar u ime budućih svećenika naše Provincije od srca vam zahvaljujemo.
 14. U četvrtak, 22.04. 2021. preminula je Mara Andrijanić. Rođena je 12.07. 1946. u Tesliću u BiH. Sprovod će biti u srijedu 28.04. na Westfriedhof u Münchenu u 13.00 sati. U petak, 23.04. preminuo je Marko Bilić. Rođen je 1954. u Banja Luci sprovod će biti u idućem tjednu u Zagrebu. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duša i duša svij vjernih mrtvih.