1. Danas je Treća Uskrsna nedjelja. Sv. mise slavimo po redovitom  nedjeljnom rasporedu.  
 2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svete mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati   
 3. Svakog utorka molimo pobožnos 13 utoraka na čast sv. Anti Padovanskom i slavimo svetu misu u crkvi sv. Pavla s početkom u 16.30 sati, jer je sv. misa na Njemačkom jeziku u 18.30 sati.
 4. Četvrtkom je sveta misa u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati na Njemačkom jeziku.  
 5. Subotom svete mise slavimo u Geretsriedu u 17.00 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati
 6. Od ponedjeljka do subote, osim četvrtkom, pola sata prije naše svete mise u crkvi svetog Pavla je mogućnost za svetu ispovijed.
 7. U nedjelju je Četvrta Uskrsna nedjelja – nedjelja Dobrog pastira. Sv. mise slavimo po redovitom  nedjeljnom rasporedu.  
 8. S obzirom na nove izvanredne okolnosti pandemije COVID-a 19 za sve naše prvopričesnike i krizmanike vjeronauk ćemo održavati po određenim propisima svakog petka i subote od 23. 04. 2021. u crkvi sv. Pavla po slijedećem rasporeduvećod idućeg petka i subote i to:
 9. Prva i druga skupina prvopričesnika petkom u crkvi sv. Pavla u 15.30 sati; Treća i četvrta skupina prvopričesnika u crkvi sv. Pavla subotom u 10.00 sati. 
 10. Prva i druga skupina krizmanika petkom u crkvi sv. Pavla u 16.45 sati. Treća i četvrta skupina krizmanika subotom u Crkvi sv. Pavla u 11.30 sati. 
 11. Ako kroz ova dva iduća mjeseca bude redovito vjeronauk. Slavljke Prve svete Pričesti ćemo imati prije ljetnih ferija i ove godine u četiri skupine.  
 12. Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera predostrožnosti, posebno pripazite da se poslije sv. mise vani zajedno ne zadržavate, jer time štitimo svoje zdravlje i zdravlje drugih od ove duge i neugodne epidemije.
 13. Na Veliki petak 02. 04. u Livnu je preminuo Anto Mihaljević, vjernik naše župe. Rođen je 1946. u Livnu, a sahranjen je 3. ožujka u obiteljskoj grobnici u Potočanima. U srijedu, 14. 04. preminula je Iva Ravlić, vjernica naše župe. Rođena je 1970. u Derventi. Sprovod će biti sutra – ponedjeljak, 19.04. u 14.30 sati na groblju u Oberpframmernu. U ponedjeljak, 05.04. preminula je Marija Bočina, vjernica naše župe rođ. je 18.04. 1943. u Vučevici kraj Splita, sprovod će biti naknadno objavljen, u četvrtak 08.04 umrlo je novorođeno dijete Karlo Knežević, isti dan je rođen kršten i umro, sprovod će biti sutra – ponedjeljak, 19. 04. na Waldfriodhof u Münchenu u 8.30 sati. Pomolimo se milosrdnom Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duša i duša svih naših pokojnika.