1. Danas je je peta nedjelja kroz crkvenu godinu. Redoviti je raspored sv. misa.   
 2. Ponedjeljkom, srijedom i petkom svetu misu slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 s.
 3. Utorkom i četvrtkom je sveta misa u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati na njemač.jeziku.
 4. Od iduće srijede do nedjelje za našu župu počima duhovna obnova za ovogodišnje Stepinčevo, koju predvode vaši fratri po slijedećem rasporedu:
 5. U srijedu, u Crkvi sv. Pavla duhovnu obnovu predslovi fra Jozo Župić u 18.00 sati je krunica 18.30 sati duhovni nagovor „Stepinac čovjek molitve“ u 19.00 sati je sveta misa.
 6. U četvrtak, je Gospa Lurdska – dan bolesnika u Crkva sv. Pavla  duhovnu obnovu predslovi fra Petar Klpež u 16.00 sati je krunica  u 16.30 sati duhovni nagovor „Stepinac Gospin štovatelj“ i u17.00 sati: sveta misa za naše bolesnike.
 7. U petak u Crkva sv. Pavla dohovnu obnovu predslovi fra Marinko Vukman u 18.00 sati je krunica 18.30 sati duhovni nagovor „Stepinac mučenik“ i u 19.00 sati sveta misa.
 8. U subota u Crkva sv. Pavla duhovnu obnovu predslovi  fra Edvard Sokol u 17.30 sati je krunica u 18.00 sati duhovni nagovor  „Stepinac čovjek istinske vjere“ i u 18.30 sati sveta misa.   
 9. U Subotu je sveta misa u Geretsriedu u 16.00 sati.
 10. U nedjelju je za našu župu proslava Stepinčeva. Blagdan našeg nebeskog zaštitnika Blaženog Alojzija Stepinca proslavit ćemo na svim svetim sv. misama po redovitom nedjeljnom rasporedu svetih misa! 
 11. Kroz dane duhovne obnove mogućnost za svetu ispovijed bit će svaki dan u našoj kapeli pola sata prije početka duhovne obnove.
 12. Od  22. do 23. veljače u našoj kapeli održat će se zaručnički tečaj. Molimo sve naše mlade, koji u ovoj godini žele sklopiti sakramenat sv. Ženidbe, da dođu na ovaj tečaj.  Svi koji žele sudjelovati na tečaju molimo ih da se u naš župski ured ili putem e-maila prijave, jer je broj radi pandemije corona virusa ograničen. 
 13. Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera predostrožnosti, posebno pripazite da se poslije svete mise vani zajedno ne zadržavate, jer time štitimo svoje zdravlje i zdravlje drugih od ove neugodne i duge pandemije. 
 14. Na izlaznim vratima crkve uz katolički kalendar uzmite i naš novi župski listić na kojem se nalazi sav raspored duhovne obnove za ovogodišnje Stepinčevo, kao i sve druge važne obavijesti naše župe. Ponijeti župski listić!
 15. U nedjelju 17.01. u 78.godini života preminula je Ana Debelec, vjernica naše župe, sahranjena je 19.01. na mjesnom groblju u Palovcu; u prošli utortak na Svjećnicu je preminuo Rafael Kajić, vjernik naše župe rođ. 26. 08.1937. u Visokom u BiH. Sprovod je bio jučer u Petrinji. Pomolimo se milosrdnom Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duša….