1. Danas na Badnjak svete mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 15.00 i 18.30 sati. u crkvi Sv. Gabrijela u 19.00 sati i  u Poingu  u crkvi u sv. Mihaela u 19.00 sati te u Poingu u novoj crkvi P. Rupert Mayer također u 19.00 sati.  
  2. Sutra je svetkovina Božića svete Mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje, osim u Geretsriedu je sveta misa sutra u 9.30 sati.
  3. Za sve naše vjernike, koji se radi ograničenog broja mjesta u crkvi na Božić nisu uspjeli telefonski prijaviti, i sudjelovati na svetoj misi, sutra ćemo svetu Misu izravno – online prenositi preko youtube kanala naše župe iz crkve sv. Pavla u 12.30 sati. 
  4. Za nadolazeće svete mise Božićnih blagdana, kao i za nedjeljne svete mise radi mjera predostrižnosti prijave ćemo imati na samon ulazu u crkve, kao što smo to činili za nedjeljne svete mise i prije Božića.  
  5. U subotu je sv. Stjepan sv. Mise slavimo u crkvi sv. Pavla u .09.00 i 18.00 sati, u Pasingu  u 11.30 sati u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Mihael u 12.30 sati u Poingu u st. Michael crkvi u 10.30 sati. i u Geretsriedu u 16.00 sati 
  6. U nedjelju je Sveta Obitelj. Nedjeljni je raspored sv. Misa. Poslije svih svetih misa u nedjelju ćemo imat zajednički blagoslov naših obitelji, jer radi pandemije ove godine ne možemo posjetiti naše obitelji i obaviti tradicionalni blagoslov naših obitelji. Stoga će u nedjelju poslije blagoslovne molitve na izlazu iz crkve svaka obitelj dobiti naljepnicu i katolički kalendarić za iduću godinu. Vaš ovogodišnji milodar od blagoslova obitelji namjenjujemo za siromašne obitelji u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.
  7. Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera radi ove pandemije, jer se zaraza od virusa još uvijek povećava.
  8. Na izlaznim vratima crkve možete uzeti nove jednolisne i 12-lisne katoličke kalendare za iduću godinu. (Ponijeti župski listić i kalendare)
  9. Milostinju Adveniat koju danas na Badnjak i sutra na dan Božića poslije svih svetih misa skupljamo na izlaznim vratima Crkve po odredbi naše nadbiskupije namjenjena je za najsiromašnije u svijetu. Za vaš ovogodišnji Božićni milodar u ime najpotrebnije naše braće i sestara unaprijed Vam od srca zahvaljujemo!
  10. Svima Vama vašima doma, a na poseban način vašim bolesnima i starijima u ime nas fratara, časnih sestara i svih djelatnika naše župe želimo sretan i blagoslovljen Božić!