1. Danas je četvrta nedjelja došašća. Svete Mise slavimo po redeovitom nedjeljnom rasporedu.
 2. U ovom tjednu u ponedjeljak i srijedu  sv. mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati. 
 3. U utorak je sv. mise na njemačkom jeziku u crkvi sv. Pavla u 18.30 sati.
 4. Do srijede svete mise Zornice slavimo u crkvi svetog Pavla u 6 sati. Na Badnjak nema sv. mise zornice. 
 5. Zbog novih okolnosti nastalih radi sprečavanja bolesti COVIDA-19  u cijeloj Njemačkoj su od srijede, 16. 12. 2020. na snazi nove mjere ograničenja u javnom životu – „novi lockdown“.  Strožije  mjere Njemačka je uvela  radi naglog povećanja broja zaraženih osoba od pandemije korona virusa. Radi tih strožih mjera, posebno radi  noćne zabrane kretanja između 21:00 i 05:00 sati, u našoj župi smo morali otkazati svete mise na Badnjak, u četvrtak 24.12. 2020. koje su prije bile najavljene od 20.00 do 24.00 sata. Radi tih novih odredbi i uvođenja  novog Lock downa u Njemačkoj poništavamo sve prijašnje online prijave naših vjernika, kojom su bila rezervirana mjesta u crkvama za svete mise na Badnjak.  Po novoj odredbi naše nadbiskupije za Badnjak i za sam dan Božića, za sve vjernike naše župe, za sve svete Mise, obavezna je telefonska prijava. Za članove obitelji koji dolaze zajedno na svetu misu moraju se upisati svi članovi obitelji, s tim da se djeca do 14. godine ne upisuju. 
 6. TELEFONSKE PRIJAVE ZA SVETE MISE NA BADNJAK I ZA DAN BOŽIĆA PRIMAMO OD PONEDJELJKA, 21. 12. DO SRIJEDE 23. 12. 2020. OD 9.00 DO 18.00 SATI NA TEL: 089 179 581-0.
 7. Pošto je broj mjesta u crkvama ograničen kad se mjesta za svete mise telefonski popune liste se zatvaraju, a sve vjernike, koji se radi ograničenog broja mjesta u crkvi nisu uspjeli telefonski prijaviti, molimo, radi mjera predostrožnosti, da ne dolaze i čekaju na red za svetu misu, jer se bez predhodne telefonske prijave ne može ući u crkvu na slavlje svete mise.  
 8. Za sve naše vjernike koji se telefonski ne uspiju prijaviti i radi toga ne mogu sudjelovati na Badnjak i na dan Božića na svetim misama preko you toube kanala naše župe izravno ćemo na Badnjak prenositi sv. Misu iz Crkve sv. Pavla u 18.30 sati, a na dan Božića iz crkve sv. Mihaela u 12.30 sati. Hvala vam  na razumijevanju! 
 9. U Četvrtak je Badnjak. Svete mise slavimo u crkvi sv. Pavla u 15.00 i 18.30 sati. u crkvi Sv. Gabrijela u 19.00 sati i  u Poingu  u crkvi u sv. Mihaela u 19.00 sati te u Poingu u novoj crkvi P. Rupert Mayer također u 19.00 sati.   
 10. U Petak je svetkovina Božića svete Mise slavimo po rasporedu kao i svake nedjelje, osim u Geretsriedu je sveta misa na Božić u 9.30 sati.
 11. U subotu je sv. Stjepan sv. Mise slavimo u crkvi sv. Pavla u .09.00 i 18.00 sati, u Pasingu  u 11.30 sati u St. Gabriel u 12.00 sati u St. Mihael u 12.30 sati u Poingu u st. Michael crkvi u 10.30 sati. i u Geretsriedu u 16.00 sati 
 12. U nedjelju je Sveta Obitelj. Nedjeljni je raspored sv. Misa. Poslije svih svetih misa u nedjelju ćemo imat zajednički  blagoslov naših obitelji, jer radi pandemije ove godine ne možemo posjetiti naše obitelji i obaviti tradicionalni blagoslov naših obitelji. Stoga će u nedjelju poslije blagoslovne molitve na izlazu iz crkve svaka obitelj dobiti naljepnicu i katolički kalendarić za iduću godinu. Vaš ovogodišnji milodar od blagoslova obitelji namjenjujemo za siromašne obitelji u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. 
 13. Od sutra do srijede uključivo ispovijedamo u našoj kapeli prije podne od 09.00 do 12.00 sati i poslije podne od 15.00 do 19.00 sati. Na Badnjak i Božić nema mogućnosti za sv. Ispovijed. Stoga pozivamo sve naše vjernike da iskoriste ovo milosno vrijeme i da na ove određene termine obave Božićnu ispovijed, jer radi pandemije ne možemo imati u crkvama Božićnu ispovijed u zajedništvu s velikim brojem vjernika. 
 14. Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera radi ove pandemije, jer se zaraza od virusa još uvijek povećava.
 15. Na izlaznim vratima crkve uz novi župski listić na kojem se nalaze sve važne obavijesti naše župe za Božić i Božićne blagdane možete uzeti i nove jednolisne i 12-lisne katoličke kalendare za iduću godinu. (Ponijeti župski listić i kalendare)
 16. U nedjelju 06. prosinca u Münchenu je preminula Cvijeta Abramović vjernica naše župe. Rođen je  06. 12. 1954. u  Kovačica u BiH, a sahranjen je u srijedu 16. prosinca na Nordfriedhof u Münchenu. U subotu 21.11. u Münchenu je preminuo Mato Radman, vjernik naše župe. Rođen je 28. 04. 1930. u Bučićima kraj Novog Travnika. Sahranjn je 27. studenog  u rodnom mjestu  Bučićima. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih duša.