1. Danas je 31. nedjelja kroz crkvenu godinu – blagdan Svih Svetih. Redoviti je raspored nedjeljnih svetih misa po zimskom računanju vremena.  Na Waldfriedhofu u 9.30 sati imamo molitvu  odriješenja za naše pokojne. Polazak je u 9.30 sati s Lorettoplatz 3 (Fürstenrieder Str. 288; 81377 Münche)
  2. Od ponedjeljka do petka svete Mise slavimo u našoj kapeli u 18.30 sati. Pola sata prije sv. Mise je mogućnost za sv. ispovijed.  
  3. Sutra je Spomendan svih vjernih Mrtvi. Svete Mise slavit ćemo u našoj kapeli u 10.30 i 18.30 sati i u crkvi sv. Pavla u 18.00 sati. Poslije svetih misa molit ćemo odriješenje za sve naše pokojne. Pola sata prije sv. misa bit će mogućnost za sv. ispovijed
  4. Četvrtkom poslije svete mise imamo klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.
  5. Subotom (Vorabendmesse) nedjeljnu sv Misu po zimskom vremenu slavimo u GERETSRIEDU u 16.00 sati i u crkvi SV. PAVLA u 18.00 sati.
  6. U nedjelju je 32. nedjelja kroz crkvenu godinu. Redoviti je nedjeljni raspored svetih misa po zimskom vremenu i to: U KAPELI BL. ALOJZIJA STEPINCA u 9.00, 10.30, i u 16.00 sati. u crkvi Sv. PAVLA u 9.00 i 16.00 sati; u PASINGU u 11.30 i 13.00 sati; u crkvi Sv. GABRIELA u 12.00 i 13.30 sati; u crkvi Sv. MICHAELA u 12.30 sati i 13.45 sati; u POINGU u 10.30 sati i 12.00 sati i u EMMERINGU u 16.00 sati.  Molimo sve naše vjernike da se i dalje pridržavaju određenih mjera radi pandemije korona virusa, jer se situacija zaraze sve više povećava. 
  7. Jučer smo imali upis prvopričesnikai krizmanika za vjeronauk. Svi oni koji nisu mogli jučer doći mogu danas poslije sv. mise uzeti upisnice, kod kuće ih ispuniti sa svim točnim podacima i donijeti ih na prvi sat vjeronauka. Raspored vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike označen je na upisnicama po skupinama. 
  8. Novu vjeronaučnu godinu za svu školsku djecu, kao i sve druge župske aktivnosti s našom djecom i mladima započet ćemo čim bude moguće – kad nam prilike za to dopuste.                                             
  9. Zaručnički tečaj u našoj župi održat će se  09. i 10 studenog u našoj kapeli u 19.30 sati. Molimo sve zaručnike da se telefonski ili e- mailom prijave u naš župski ured za ovaj tečaj.  
  10. Molimo sve roditelje prvopričesnika i krizmanika da podignu DVD snimak sa slavlja Prve svete Pričesti i Krizme u našem centru radnim danom prije ili  poslije sv. Mise.  
  11. U petak, 23.10. je preminula  Andrijana Kobaš, vjernica naše župe rođena 1982.  u Slavonskom Brodu sahranjena je u petak 30.10.  na groblju Perlacher Forst.                          18. listopada preminu je Pero Bagarić,vjernik naše župe, rođen 1950. u Bukovici kod Tomislav Grada  i sahranjen je takmođer u Bukovici. Pomolimo se Bogu Ocu Nebeskom za pokoj njihovih  duša.