U nedjelju,13. 09. 2020. u st. Michael crkvi na svetoj Misi u 12.30 sati imat ćemo oproštaj od fra Kreše Ante Samardžića i fra Filipa Mimice i uvođenje u službu  novih dušobrižnika fra Edvarda Sokola i fra Slavena Čeke.

Na prijedlog Uprave Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja Split münchenski je nadbiskup, kardinal Reinhard Marx odobrio personalne promjene u našoj župi. Poslije 14 godina pastoralnog rada u našoj župi u zasluženu mirovinu u Samostan Čudotvorne Gospe Sinjske ide fra Krešo Ante Samardžić, a poslije 8 godina pastoralnog rada u našoj župi na novu službu dušobrižnika u Hrvatsku Katoličku župu Stuttgart-Zentrum ide fra Filip Mimica.

Neka dobri Bog blagoslovi sve dobro što  su kroz dugogodišnji pastoralni rad ugradili u našu župu.

Novi župni vikari u našoj župi su fra Edvard Sokol gvardijan samostana St, Gabriel u Mümchenu i provincijalov delegat za Njemačku i fra  Slaven Čeko ovogodišnji mladomisnik naše Provincije.

Gospodin ih vodio i i blagoslivljao u njihovoj novoj službi na radost svih vjernika naše župe.

„Žetve je mnogo, a radnika malo. Molite, dakle, gospodara žetve da pošalje radnike u žetvu svoju.“ (Mt.9,38)