U Subotu je blagdan svetog Ante Padovanskog. Svete Mise u našoj Župi slavimo po slijedećem rasporedu:

U kapeli Blaženog Alojzija Stepinca, u 9.30, 11.00, 16.30. i 18.30 sati   

U crkvi sv. Pavla u 19.00 sati.

Već tradicionalno svake godine na blagdan svetog Ante Padovanskog u našoj Župi imamo blagoslov djece. Radi pandemije korona virusa ove godine poslije svake svete Mise imat ćemo blagoslov djece. Stoga pozivamo sve naše roditelje da sa sobom na blagdan Svetog Ante na svetu Misu i blagoslov povedu i svoju djecu.

Moli za nas sveti Antune.
Da dostojni postanemo obećanja Kristovih.

Pomolimo se. Svemogući, vječni Bože, koji si svetoga Antuna odlikovao obilatim milostima i sjajnim čudesima: udijeli nam milost da sve što god od tebe po njegovim zaslugama ištemo, po njegovu moćnom zagovoru za stalno primimo. Po Kristu Gospodinu našemu.

Molitva sv. Antuna

Gospodine Isuse, pogledaj svoju baštinu, koju si, da ne umre bez traga, želio potvrditi za svoju djecu svojom krvlju, i daj joj da s povjerenjem naviješta Tvoju riječ. Ne zapusti živote svojih siromaha koje si ti spasio i koji nemaju nikakve baštine, osim samog Tebe. Podupri ih, Gospodine, moću svoje palice, jer su to Tvoji siromasi. Vodi ih, ne zapusti ih, da ne bi bez Tebe ostavili pravi put, već radije ih vodi sve do konca, da bi, živeći u Tebi, svom uzoru, mogli dospjeti k Tebi svom cilju. Amen.