Na prijedlog Uprave Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja Split münchenski je nadbiskup kardinal Reinhard Marx odobrio personalne promjene u našoj župi.
Nakon jedanaest godina služenja u našoj župi na novu službu u Provincijalat u Samostan Gospe od Zdravlja u Split ide dosadašnji župnik fra Boris Čarić. Neka dobri Bog blagoslovi sve dobro što je činio, a sve slabosti mu oprosti!
Novi župnik postaje fra Petar Klapež, dosadašnji gvardijan samostana Čudotvorne Gospe Sinjske, koji je bio voditelj Hrvatskih katoličkih zajednica Stuttgart-Bad Cannstatt i Frankfurt, te glasnogovornik za hrvatske zajednice u regiji Hessen. Gospodin ga vodio i blagoslivljao u njegovoj službi!
Oproštaj od dosadašnjeg župnika i uvođenje u službu novog župnika bit će u nedjelju, 15. rujna 2019. godine u 12.30 sati u crkvi St. Michael.